در بسته امروز اخبار اجتماعی ایسنا بخوانید:

از عملكرد پلیس درمورد ولنتاین تا مشاهده آنفلوانزای فوق حادپرندگان در تهران

از عملكرد پلیس درمورد ولنتاین تا مشاهده آنفلوانزای فوق حادپرندگان در تهران

پروژه آسان: پلیس درمورد ولنتاین مطابق قانون عمل می كند، آلودگی اهواز منشاء داخلی دارد، ˮكاوه مدنیˮ بازداشت نشده است، پلمب ۱۰ صرافی متخلف، مشاهده ۳مورد آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در اطراف دریاچه چیتگر تهران، پیگیری حل معضل دستفروشی هاو پیگیری تعطیلات زمستانی مدارس بعد از اتمام بررسی بودجه تیتر برخی اخبار امروز اداره اجتماعی ایسنا است.به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، سرویس اجتماعی ایسنا امروز بیش از ۵۰ خبر را روی خروجی خود منتشر نموده است كه بعضی از مهمترین آن ها در ادامه می آید:

پیگیری حل معضل دستفروشی ها/ آخرین وضعیت برپایی نمایشگاه های بهاره

محمدعلی نجفی -شهردار تهران- با اشاره به اعتراض مغازه داران نسبت به دستفروشی در مقابل مغازه های خود، بر ضرورت حل و فصل دستفروشی مقابل مغازه ها تصریح كرد و در تشریح همكاری شهرداری تهران با اتاق اصناف برای عدم برگزاری نمایشگاه های بهاره، اظهار داشت: آن بخشی از كار كه مربوط به شهرداری تهران بوده درباره برگزاری نمایشگاه های بهاره كاملا محدود شده، به شكلی كه غیر از دو سه مورد كه مجوز داده شده مجوز دیگری برای برگزاری نمایشگاه های بهاره توسط شهرداری تهران داده نشده است.

جلسه امروز مدیران شهری با جهانگیری/ بررسی استعفای مسجد جامعی از شورایاری

محسن هاشمی -رییس شورای شهر تهران- از برگزاری جلسه ای با معاون اول رییس جمهور برای تعیین تكلیف وضعیت واگن های مترو اطلاع داد و درباره استعفای مسجد جامعی از ستاد شورایاری ها هم اظهار داشت: ایشان نامه ای نوشتند كه می خواهند استعفا بدهند اما استعفایشان تا كنون پذیرفته نشده چون كه باید این مورد در هیات رییسه كمیسیون فرهنگی بررسی شود.

وضعیت نامطلوب نشاط اجتماعی ایرانی ها و تاثیر آن بر "سلامت"/ فضای سبز را به خانه ها ببرید

دكتر علی اكبر حق دوست -معاون برنامه ریزی راهبردی وزارت بهداشت- با اشاره به وضعیت ایران در حوزه نشاط اجتماعی و تاثیر آن در سلامت مردم، راهكارهای افزایش نشاط میان آحاد جامعه را شرح داد و اظهار داشت: نشاط اجتماعی تنها به معنای خنده و بشاش بودن نیست. نشاط اجتماعی مفهومی گسترده تر از این مباحث است. متاسفانه طبق شاخص های بین المللی وضعیت كشور ما از این نظر در زمینه نشاط اجتماعی مثبت نیست و در رتبه بندی بین المللی رتبه های بالای ۱۰۰ را كسب می نماییم كه اصلا زیبنده كشورمان نیست.

تلاش برای كاهش رفتارهای پرخطر در مناطق زلزله زده كرمانشاه

علی اسدی -معاون دفتر سلامت روان وزارت بهداشت- تصریح كرد: اقدامات مداخله ای در حوزه سلامت روان در مناطق زلزله زده كرمانشاه تابحال توانسته در كاهش بروز رفتارهای پرخطر بسیار موثر عمل كند.

چگونگی پرداخت «وام» به تشكل های كارآفرین جوانان

محمد مهدی تندگویان -معاون ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان- با اشاره به اینكه دولت معمولا اعتبارات دستگاه های مختلف را یكباره و در انتها سال پرداخت می كند، اظهار داشت: بر همین مبنا تا آخر سال اعتبارات استان ها در حوزه های مختلف جوانان پرداخت خواهد شد و استان هایی كه مبحث پروژه آنها و اعتبار مورد نیازشان برای دریافت وام مشخص شده است، می توانند حمایت مالی مورد نیازشان را دریافت كنند.

جزئیات ادغام هولدینگ های پتروشیمی وزارت رفاه/۲۵ درصد سهام پتروشیمی كشور در اختیار شستا

مرتضی لطفی -مدیرعامل شستا- از ادغام شركت ها و هولدینگ های پتروشیمی زیرمجموعه وزارت رفاه اطلاع داد و اظهار داشت: توسعه كشورهای در حال توسعه متاثر از تولید شركت های بزرگ و متمركز است.

تاكید رئیس انجمن مددكاری اجتماعی بر توجه به مقوله "امید اجتماعی"

سید حسن موسوی چلك -رئیس انجمن مددكاری اجتماعی- با تاكید بر مقوله امید اجتماعی اظهار داشت: دولت و ملت در تعامل با همدیگر باید بستری را فراهم نمایند كه امید به آینده و تحقق اهداف و آرزوها بیش از پیش در جامعه ساری و جاری شود.

پیگیری تعطیلات زمستانی مدارس بعد از اتمام بررسی بودجه/ پیك نوروزی نداریم

سیدمحمد بطحایی -وزیر آموزش و پرورش- اظهار نمود: برای نوروز سال ۹۷ دانش آموزان پیك نوروزی كه به معنای آنچه كه پیش از این وجود داشت، ندارند و تكالیفی نظیر داستان گویی و خاطره نویسی برای آنها مقرر خواهد شد همینطور درباره طرح تعطیلی زمستانه مدارس هنوز به نتیجه نرسیده ایم و متغیرهای زیادی مطرح است كه باید مورد بحث و بررسی قرار بگیرد

تشكیل نخستین مجمع «والدین تهران» در اسفندماه

كامیاب صدری -رئیس انجمن اولیاء و مربیان شهر تهران- از تشكیل نخستین مجمع «والدین تهران» تا آخر سال جاری اطلاع داد و گفت انتخابات شوراهای مركزی انجمن اولیاء و مربیان مناطق در سال ۹۵ انجام و آذرماه جاری هم شورای مركزی انجمن اولیاء و مربیان شهر تهران تشكیل شد.

آخرین آمارها از شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در كشور

سیامك مسعودی- رئیس گروه بیماری های حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست- اظهار داشت: طی دو هفته اخیر در تالاب بوجاق ۲۱۰۰ قطعه پرنده مهاجر جمع آوری و امحاء شده است. آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در تالاب بوجاق گیلان به دلیل شیوع نوعی از ویروس می باشد كه برای نخستین بار در كشور ما گزارش شده اما نوع ویروس مشاهده شده در پرندگان تلف شده در كنار دریاچه چیتگر تهران همان ویروس سال قبل است.

مشاهده ۳مورد آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در اطراف دریاچه چیتگر تهران

محمد حسین بازگیر -رییس اداره محیط زیست شهر تهران- از مشاهده سه لاشه پرنده مبتلا به ویروس آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در اطراف دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) اطلاع داد.

آلودگی اهواز منشاء داخلی دارد/ "كاوه مدنی" بازداشت نشده است

عیسی كلانتری -رییس سازمان محیط زیست- درباره آلودگی هوای اهواز، اظهار نمود: آلودگی هوای اهواز منشاء داخلی دارد.

وی همینطور درباره بازداشت كاوه مدنی -معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست- اظهار داشت: كاوه مدنی بازداشت نشده و مورد بازجویی هم قرار نگرفته است.

پلیس درمورد ولنتاین مطابق قانون عمل می كند

سردار سعید منتظرالمهدی -سخنگوی نیروی انتظامی- اعلام نمود كه این نیرو در روز ولنتاین مطابق قانون و وظایفش اقدام و برخورد خواهد نمود.
سردار سعید منتظرالمهدی در گفت وگو با ایسنا، درباره اینكه آیا پلیس اماكن بخشنامه و دستورالعملی در روز ولنتاین داشته یا خیر اظهار داشت: طبیعتا پلیس نسبت به هركاری كه غیرقانونی باشد اخطار می دهد و آنچه كه به پلیس اماكن ارتباط داشته باشد اعلام می كند.
وی ادامه داد: طبیعتا نظارت ها و پیگیری ها در این حوزه باید از جانب اصناف و اتحادیه ها صورت گیرد و آن چیزی هم كه در حوزه پلیس باشد هشدارهایش عرضه می گردد.
سخنگوی ناجا درعین حال تصریح كرد كه صرفا نباید بگذاریم و منتظر ماند تا اتفاقی رخ دهد و بعد با آن برخورد شود، بلكه باید دستگاه های مختلف همچون رسانه ها باید اطلاع رسانی و فرهنگ سازی لازم را انجام دهند.

پلمب ۱۰ صرافی متخلف/دستگیری آقای "س" جانشین جمشید بسم الله

سردار حسین رحیمی -رییس پلیس پایتخت- از برخورد با اخلالگران بازار ارز اطلاع داد و اظهار داشت: از بامداد امروز تابحال ۱۰ صرافی پلمب شده و ۱۶ صرافی هم اخطار پلمب دریافت كرده اند. سردار رحیمی همینطور درباره دستگیری "جمشید بسم الله" اظهار داشت: فردی به نام «س» كه جایگزین این فرد شده بود در عملیات امروز دستگیر شد.

پربازدیدترین اخبار امروز سرویس اجتماعی تا لحظه ارسال این خبر هم به شرح زیر است:

پلیس درمورد ولنتاین مطابق قانون عمل می كند

پلمب ۱۰ صرافی متخلف/دستگیری آقای "س" جانشین جمشید بسم الله

مشاهده ۳مورد آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در اطراف دریاچه چیتگر تهران

آلودگی اهواز منشاء داخلی دارد/ "كاوه مدنی" بازداشت نشده است

پیگیری حل معضل دستفروشی ها/ آخرین وضعیت برپایی نمایشگاه های بهاره
1396/11/26
16:02:08
5.0 / 5
4875
تگهای خبر: آموزش , اجتماعی , مدارس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه