معاون سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس اعلام كرد

یك سوم مدارس كشور نیازمند بازسازی و مقاوم سازی

یك سوم مدارس كشور نیازمند بازسازی و مقاوم سازی

پروژه آسان: معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشاركت های مردم سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با اشاره به اینكه یك سوم از مدارس كشور نیازمند نوسازی و مقاوم سازی است، اظهار داشت: ۱۸۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی و مقاوم سازی این مدارس نیاز است.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، علی شهری در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان بوشهر تصریح كرد: در جهت توسعه و تجهیز و مقاوم سازی مدارس تابحال اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است كه همواره با مشاركت گسترده خیرین مدرسه ساز همراه بوده است.
وی به حادثه خیز بودن كشورمان اشاره نمود و اضافه كرد: در همین راستا مقاوم سازی مدارس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و برای افزایش استقامت مدارس باید دولت، مجلس و خیرین همكاری داشته باشند.
معاون توسعه مدیریت پشتیبانی و مشاركت های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با اشاره به تخصیص ۶۳ درصدی طرح كمك دولت در تكمیل طرح های نیمه تمام خیرین اضافه كرد: پیش بینی می گردد تا آخر سال این میزان به ۱۰۰ درصد برسد.
وی اضافه كرد: برای اولین بار با كمك دولت، مجلس و همراهی سازمان برنامه و بودجه در قانون بودجه سال آینده دولت متعهد شده معادل كمك تحقق یافته خیران به مدارس كمك نماید كه پیش بینی می گردد این اعتبار به ۴هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برسد.
شهری افزود: ۶۵ هزار كلاس درس تابحال زیر پوشش طرح ملی تخریب و بازسازی قرار گرفته و نوسازی شده است كه اعتبار آن ۶۰ هزار میلیارد ریال است.
وی با اشاره به اینكه یك سوم از مدارس كشور نیازمند نوسازی و مقاوم سازی است، اظهار داشت: ۱۸۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی و مقاوم سازی این مدارس نیاز است.
معاون توسعه مدیریت پشتیبانی و مشاركت های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خاطرنشان كرد: ۲۵ هزار خیر مدرسه ساز در سطح كشور همكاری دارند كه تابحال ۴۰ هزار میلیارد ریال كمك كرده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس كشور، او همینطور اضافه كرد: ۱۰۷ هزار كلاس درس معادل ۲۰ درصد كلاس های موجود توسط خیرین مدرسه ساز و یا با مشاركت آن ها احداث شده است.1396/12/10
17:12:36
5.0 / 5
4768
تگهای خبر: كلاس , مدارس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه