آغاز جشنواره دستاوردهای كانون های فرهنگی تربیتی از امروز تا ۲۳ آبانماه

آغاز جشنواره دستاوردهای كانون های فرهنگی تربیتی از امروز تا ۲۳ آبانماه

پروژه آسان: مدیركل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش وپرورش اظهار داشت: جشنواره دوسالانه دستاوردهای كانون های فرهنگی تربیتی از امروز تا ۲۳ آبانماه برگزار می گردد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، علی رمضانی در آئین افتتاحیه سومین جشنواره دو سالانه دستاوردهای كانون های فرهنگی تربیتی سراسر كشور در اردوگاه شهید باهنر تهران اظهار نمود: با هدف تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب و بر مبنای تاكیدات وزیر درمورد پشتیبانی از كالای ایرانی، این جشنواره برگزار می گردد.
وی مهارت آموزی را در دستور كار كانون ها اعلام و عنوان كرد: نمایشگاهی شامل ۳۵ غرفه از تولیدات و دستاوردهای كانون ها از ۲۰ تا ۲۳ آبان ماه در اردوگاه باهنر دائر می گردد و شرایط بازدید و خرید برای دانش آموزان تهرانی فراهم می باشد.
رمضانی از برگزاری ۱۵ غرفه توسط انجمن ها در این جشنواره اطلاع داد و خاطرنشان كرد: ۲۴ جلد كتاب برای انجمن ها تدوین و بزودی در انجمن های كانون ها توزیع می گردد.
وی افزود: در بخش فعالیت های جنبی ۱۰ استان به عرضه دستاوردهای خود در زمینه تولیدات می پردازند.
مدیر كل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی تصریح كرد: ۵۸۳ مدیر فعال كانون، روسای ادارت فرهنگی هنری، كارشناس مسئولان و كارشناسان اردوها و كانون های فرهنگی تربیتی سراسر كشور در این جشنواره دو سالانه حضور دارند.
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی از برگزاری جنگ شبانه در طول جشنواره ۴ روزه اطلاع داد و اضافه كرد: در این جشنواره، جوانه ها در سه بخش؛ كارو اندیشه، كتاب و كتابخانه و جنگ جوانه ها ویژه دانش آموزان دوره ابتدایی به عرضه برنامه می پردازند.




1397/08/21
18:32:24
5.0 / 5
5026
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه