شرایط تمدید بیمه تكمیلی فرهنگیان

شرایط تمدید بیمه تكمیلی فرهنگیان

پروژه آسان: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش شروط عقد قرارداد با بیمه ها برای بیمه تكمیلی فرهنگیان را اعلام نمود.


علی الهیار تركمن در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تمدید قرارداد بیمه فرهنگیان تا اختتام ماه جاری اظهار نمود: برای قرارداد جدید بیمه تكمیلی با چند شركت بیمه ای مذاكرات در حال انجام می باشد.
وی اضافه كرد: البته بیمه ها پیش بینی تاثیر افزایش هزینه های خدمات بهداشت و درمان را روی نرخ های بیمه تكمیلی برای سال آینده دارند و امكان دارد برای همه و نه فقط برای آموزش و پرورش، میزانی از افزایش نرخ حق بیمه را لحاظ كنند.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه ما استعلامات قیمتی از بیمه های دولتی و خصوصی را انجام داده ایم و آتیه سازان حافظ باز پاسخ استعلام ما را داده و قیمت ها را اعلام نموده است اظهار نمود: قبل اتمام مهلت قرارداد، بهترین گزینه را انتخاب می نماییم.
الهیار تركمن اضافه كرد: از شرایط و رویكرد ما این است كه خدمات به نسبت سال قبل كاهش نیابد. سقفی در نمایش خدمات گذاشته نشده تا حجم بیشتری از فرهنگیان بتوانند از این بیمه استفاده كنند. در هر صورت با عنایت به افزایش احتمالی قیمت ها در حوزه بهداشت و درمان، بیمه یك مدیریت ریسك و امتیازی است كه اگر در زندگی مشكلی پیش بیاید به رفع آن كمك می نماید.
وی همین طور در پاسخ به پرسش دیگری پیرامون حساب یكپارچه مدارس اظهار داشت: استقرار حساب یكپارچه مدارس از آبان ماه شروع شده است و هدف آن این است كم تمام منابع ورودی را مدیریت كند و كسی مجاز نباشد وجهی خارج از محدوده مشخص شده دریافت كند.
الهیار تركمن افزود: بدین سان تمام منابع مالی كه در مدرسه مجاز به كسب و مصرف است ساماندهی میگردد و هر كدام كدهای مشخصی دارند. حساب ها در بانك ملی به وجود آمده اند و محل هزینه كرد وجوه مشخص است.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اشاره كرد: حساب یكپارچه مدارس به كنترل هوشمند و شفافیت واریز و هزینه در مدارس می پردازد و به معنای محدود كردن عملكرد مدیران نیست.1397/09/07
21:10:11
5.0 / 5
4584
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه