عضویت بیشتر از ۱ و نیم میلیون دانش آموز در سازمان دانش آموزی

عضویت بیشتر از ۱ و نیم میلیون دانش آموز در سازمان دانش آموزی

پروژه آسان: معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به عضویت بیشتر از یك میلیون و ۵۰۰ هزار دانش آموز در سازمان دانش آموزی اظهار داشت: دارای یكی از بزرگترین شبكه های درون سازمانی و پیشرو در تعلیم و تربیت اجتماعی دانش آموزان هستیم.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، علیرضا كاظمی در آیین گرامیداشت بیستمین سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی كه در تالار فرهنگ انجام شد با اشاره به اینكه در آغاز دهه سوم فعالیت سازمان دانش آموزی به موفقیت های بزرگی دست یافته ایم اظهار داشت: ما دارای یكی از بزرگترین شبكه های درون سازمانی و پیشرو در تعلیم و تربیت اجتماعی دانش آموزان هستیم.
وی ادامه داد: بیشتر از یك میلیون و ۵۰۰ هزار عضو داریم و چند شبكه بزرگ چون پانا، مجمع های استانی و یاوران مدرسه نقش مهمی در تربیت اجتماعی دانش آموزان برعهده دارد.
معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینكه نزدیك به ۵۰ هزار مربی در كنار مربیان تربیتی مدارس و بدنه ای از تمام معلمان كشور بدون هیچ چشمداشتی به تعلیم و تربیت دانش آموزان كمك می كنند اظهار نمود: ما با مشاركت و اجرای ۳۰ برنامه مختلف با رویكرد تعلیم و تربیت تمام ساحتی و ایجاد نشاط به تحقق ماموریت های آموزش و پرورش كمك می نماییم.
كاظمی افزود: با مربیان توانمند در برنامه هایی چون مانور زلزله، مشق مهربانی، اردوهای زیارتی، پیاده روی اربعین، اعتكاف دانش آموزی، سپاس مربی، جشن عاطفه ها و سیل مهربانی همكلاسی ها را اجرا و جلوه های زیبایی از نهادینه سازی تربیت اجتماعی دانش آموزان را رقم زده ایم.
وی با اشاره به اینكه در نهادینه سازی ادب و خوش خلقی، راستی و مهربانی، دوستی با طبیعت، میهن دوستی، تلاش، عدل و انصاف، تفكر، شجاعت و مسئولیت پذیری گام های بسیاری برداشته ایم اظهار داشت: امیدوارم با حمایت های همه جانبه وزیر و همت همكارانم ماموریت های جدید واگذار شده به سازمان دانش آموزی را یك فرصت تربیتی جدید تلقی كرده و در امتداد ارزش های سیاسی و اجتماعی نظام مقدس و منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب و ایجاد روحیه امید و نشاط گام های اساسی و موثری برداریم.
منبع:

1398/02/23
14:41:21
5.0 / 5
4586
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه