سلحشوری: گزینه وزارت آموزش و پرورش از حمایت معلمان برخوردار باشد

سلحشوری: گزینه وزارت آموزش و پرورش از حمایت معلمان برخوردار باشد

پروژه آسان: یك عضو فراكسیون زنان مجلس شورای اسلامی با استقبال از معرفی یك زن بعنوان گزینه وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت كه وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش باید از حمایت معلمان برخوردار باشد.


پروانه سلحشوری در گفتگو با ایسنا با اشاره به برخی گمانه زنی ها درباره گزینه های وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: این روزها بحث های زیادی در مورد گزینه های تصدی وزارت آموزش و پرورش مطرح است، از طرفی آقای دكتر حسینی سرپرست فعلی وزارت آموزش و پرورش فرد شناخته شده و دارای سابقه قابل قبولی است اما گمانه زنی ها به سمت و سوی دیگری هم رفته و گزینه های دیگری هم مد نظر هستند كه انتظار می رود نهایتا فردی بعنوان گزینه تصدی این وزارتخانه از جانب دولت انتخاب گردد كه از حمایت معلمان هم برخوردار باشد.
وی با اشاره به اینكه روند معرفی وزیر آموزش و پرورش به طول انجامیده، افزود: این وزارتخانه، وزارتخانه بسیار حساسی است و با پرورش انسان رابطه مستقیمی دارد اما متأسفانه در سال های گذشته از ثبات برخوردار نبوده و تغییرات مدیریتی زیادی را گذرانده است.
سلحشوری با اشاره به اینكه بیشتر از ۷۰ درصد كاركنان وزارت آموزش و پرورش را زنان می سازند، خاطرنشان كرد: معرفی یك زن برای تصدی وزارت آموزش و پرورش می تواند گزینه خوبی باشد البته باید فرد مقتدر و محبوبی باشد كه سابقه كار در آموزش و پرورش را از جزء تا كلان داشته باشد، مشكلات این وزارتخانه را بشناسد و با قشر معلم هم ارتباط برقرار كرده باشد چون كه اداره كردن این وزارتخانه كار ساده ای نیست.
وی با اشاره به اینكه برخی زنان توانمند و باسابقه بعنوان گزینه تصدی آموزش و پرورش مطرح هستند، تاكید كرد: امیدواریم رئیس جمهور هم به گروه های مختلف اجتماعی توجه كند و گزینه ای را از بین زنان مطرح انتخاب نماید كه بطور قطع مجلس هم از آن حمایت خواهد نمود.1398/05/05
14:08:01
5.0 / 5
4159
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه