سفارش های بهداشتی به دانش آموزان برای حضور در جلسه امتحانات

سفارش های بهداشتی به دانش آموزان برای حضور در جلسه امتحانات

پروژه آسان: رئیس سنجش و پایش كیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش اصول و پروتكل های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس كرونا برای برگزاری حضوری امتحانات را اعلام نمود.


خسرو ساکی در گفت و گو با ایسنا، به اصول و پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اشاره و اظهار نمود: رعایت کلیه اصول و پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در زمان برگزاری امتحانات مورد تاکید است.
وی اضافه کرد: پروتکل های بهداشتی برای حفظ سلامت خود و سایر همکلاسی ها در هنگام تردد به حوزه ها باید رعایت شود و اولیای گرامی نیز به آنها نظارت بیشتری داشته باشند.
رئیس سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش سفارش هایی برای دانش آموزان داشت و اظهار داشت: از حضور زودهنگام در محل حوزه امتحانی و توقف در حوزه پس از اختتام امتحان خودداری شود. در تمام مدت از ماسک و حتی المقدور از دستکش استفاده گردد و بهتر است ماسک و دستکش ذخیره همراه داشته باشید.
ساکی افزود: از تجمع، دست دادن و صحبت مستقیم با همکلاسی ها در محیط حوزه و هنگام تردد در مسیرها خودداری کنید.
وی با تاکید بر اینکه لازم است ملزومات و مایحتاج خود نظیر نوشت افزار ذخیره (خودکار و...)، آب شرب، مواد خوراکی و... را به صورت شخصی تهیه کرده و با خود به جلسه امتحان ببرید اظهار داشت: به هیچ عنوان از وسایل اشتراکی استفاده نکنید.
رئیس سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: از دست زدن و نشستن بر روی صندلی امتحانی دیگران خودداری کنید، به عبارتی دانش آموزان تنها و مستقیماً بر روی صندلی که شماره داوطلبی دانش آموز روی آن نصب شده است، مستقر شوند.

منبع:

1399/03/03
22:03:08
5.0 / 5
2943
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه