آغاز امتحانات نهایی از فردا

آغاز امتحانات نهایی از فردا

پروژه آسان: امتحانات نهایی خردادماه99 كلاس دوازدهمی ها از فردا، شنبه 17 خردادماه آغاز و تا 16 تیرماه ادامه خواهد داشت.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، تمامی امتحانات پایانی پایه دوازدهم نظری شامل نهایی و غیرنهایی(داخلی) از فردا ۱۷ خرداد ماه به صورت حضوری انجام می شود.
امتحانات نهایی پایه دوازدهم نظری طبق برنامه اعلام شده و امتحانات داخلی پایه دوازدهم نظری نیز با تصویب شورای مدرسه تحت عنوان تکمیل پروسه آموزش، به صورت حضوری برگزار می گردد.
برگزاری امتحانات حضوری در شرایط کرونایی باید با رعایت پروتکل های بهداشتی صورت گیرد. وزیر آموزش و پرورش در این خصوص با اعلان اینکه به همه مدارس ابلاغ کردیم باید حداکثر مراقبت را به عمل آورند بطوریکه فاصله بین دانش آموزان را رعایت نمایند، از تراکم و اجتماع دانش آموزان پیشگیری کرده و مجالی فراهم آورند که دانش آموزان بتوانند با آرامش در آزمون خودشان شرکت نمایند اظهار داشت: تمام پایگاه های برگزاری آزمون موظف می باشند ضدعفونی شده باشند؛ همین طور حوزه های امتحانی باید پس از برگزاری آزمون ها هم باردیگر ضدعفونی شوند. همین طور دانش آموزان با ماسک وارد می شوند و مدارس و پایگاه ها هم آمادگی دارند که اگر کسانی ماسک نداشته باشند، ماسک لازم را برایشان تامین کنند و با رعایت حداکثر مراقبت های بهداشتی در امتحان شرکت نمایند.
در ادامه به برخی اصول و پروتکل های بهداشتی برای حفظ سلامت خود و سایر همکلاسی ها در هنگام تردد به حوزه های امتحانی اشاره می شود که توجه به آن ضروری است:
۱- از حضور زود هنگام در محل حوزه امتحانی و توقف در حوزه پس از اختتام امتحان خودداری شود.
۲- در تمام مدت از ماسک و حتی المقدور از دستکش استفاده گردد و بهتر است ماسک و دستکش ذخیره همراه داشته باشند.
۳- از تجمع، دست دادن و صحبت مستقیم با همکلاسی ها در محیط حوزه و هنگام تردد در مسیرها خودداری شود.
۴- ملزومات و مایحتاج خود نظیر نوشت افزار ذخیره (خودکارو... )، آب شرب، مواد خوراکی و... را به صورت شخصی تهیه کرده و با خود به جلسه امتحان برده و به هیچ عنوان از وسایل اشتراکی استفاده نشود.
۵- از دست زدن و نشستن بر روی صندلی امتحانی دیگران خودداری شود، به عبارتی تنها و مستقیماً بر روی صندلی که شماره داوطلبی دانش آموز روی آن نصب شده است، استفاده گردد.
منبع:

1399/03/17
23:17:56
5.0 / 5
2875
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه